Imieniny: Łucja, Witold, Dorota
wtorek 25 czerwca 2019

Pogoda

100 lat niepodległej Polski

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 0 w vbanner_get_file_info() (linia 526 z /www/wesola_Vobacom/ftp/sites/all/modules/vbanner/vbanner.module).
13/06/2018

Nocna przerwa w dostawie wody

kran z kroplą wody

Od 13 czerwca (środa) od godz. 23:00 do 14 czerwca (czwartek) do godz. 8:00, z powodu prac na sieci wodociągowej nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody na terenie części Wesołej. Miejskie Przedsiębiorsto Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za utrudnienia.

W celu poprawienia niezawodności pracy sieci wodociągowej na terenie dzielnicy, w kwietniu br. MPWiK uruchomiło nową magistralę o średnicy 300 mm w ul Korkowej. Kolejnym etapem inwestycji jest włączenie nowo wybudowanego przewodu do istniejącego systemu dystrybucji wody. Ze względu na stopień skomplikowania prac, niezbędne jest wyłączenie magistrali o średnicy 800 mm w ul. Płowieckiej. Będzie to skutkowało całkowitym brakiem wody na terenie części Wesołej od 13 czerwca (środa) od godz. 23:00 do 14 czerwca (czwartek) do godz. 8:00

Prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie w domach jej niezbędnych zapasów. Poniżej mapa z zaznaczonym na czerwono rejonem wyłączenia wody.

mapa kanalizacji